wtorek, 26 września

Po wydaniu iOS 7 wielu użytkowników iOS 6 odkryło, że system automatycznej aktualizacji over-the -air potrzebuje 3GB pamięci, aby mógł pobrać najnowszy system iOS 7.

Dla wielu użytkowników było to ułatwienie gdyż nie musieli czekać na pobranie dużego pliku aby móc zakończyć aktualizację. Ci jednak, którzy postanowili pozostać przy iOS 6 odkryli, że wiele gigabajtów pamięci używanych przez aktualizację oprogramowania nigdy nie będą mogli wykorzystać i w żaden sposób nie mogą zwolnić tego miejsca.

Użytkownik Mark Menacher z Poway w Kalifornii złożył pozew w sądzie dotyczący swoich zastrzeżeń wobec dyrektora generalnego Apple Tim’a Cook’a, twierdząc w swoim oświadczeniu, że ” brak szacunku Apple co do preferencji klientów w stosunku do iOS 7 jest korporacyjnym bandytyzmem”.

Steve Jobs był ponoć szorstki w stosunku do pracowników firmy w dążeniu do zadowolenia klientów, ale Tim Cook najwyraźniej kultywuje kulturę pogardy dla satysfakcji klienta w dążeniu do zysków przedsiębiorstwa.

Według CNET, Menacher pyta o sposób usunięcia instalatora iOS 7 ze swojego urządzenia z iOS 6 plus dodatkowe 50 dolarów. Jaki będzie finał tej akcji pewnie wkrótce się dowiemy.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx