poniedziałek, 11 grudnia

zegarek Pebble

Zegarek Pebble jest królem wśród projektów Kickstarter. Powstały z małego, niezależnego projektu stał się najbardziej głośnym projektem roku 2013 roku zbierając na sfinansowanie od zainteresowanych nim użytkowników ponad 10 mln dolarów. Po niespełna roku na rynku, Pebble jest najpopularniejszym inteligentnym zegarkiem i coś mi mówi, że nie będzie musiał zdobywać pieniędzy na wypuszczenie swojego kolejnego produktu. Urządzenie to może (i miejmy nadzieję że tak się stanie), zostać zaprezentowane na targach CES w przyszłym tygodniu.

W poście na swoim blogu, Pebble ogłosił wczoraj, że „coś specjalnego” zostanie ogłoszone na targach CES w poniedziałek, 6 stycznia. Choć nie wiemy dokładnie co to może być, to oczekuje się, że będzie to kontynuacja oryginalnego zegarka Pebble. Co może się znaleźć w „Pebble 2” nawet trudno mi się domyślać.

140102.CES-Tease-1024x264

Konferencja Pebble odbędzie się w poniedziałek, 6 stycznia o 11 rano czasu pacyficznego (20 czasu polskiego). Można ją będzie obejrzeć strumieniowo na żywo tutaj.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx