poniedziałek, 17 czerwca

140106F.Steel-Trio-Three-Quarter-1024x640

Pebble ogłosił właśnie następną generację inteligentnego zegarka Pebble o nazwie Pebble Steel. Wersja ta wykonana jest ze stali nierdzewnej ze skórzanym lub stalowym paskiem oraz posiada wyświetlacz z ultra wytrzymałego i odpornego na zarysowania szkła Gorilla stosowanego w produktach Apple.

Wraz z wprowadzeniem metalowego lub skórzanego paska i odejściem od plastikowych pasków z pierwszej generacji Pebble, Pebble Steel oferuje znaczne cieńsze ramki wokół wyświetlacza a całość ma lżejszy wygląd. Pebble Steel waży 45 gramów, dwa gramy mniej niż pierwsza, oryginalna wersja zegarka Pebble.

Według dyrektora generalnego Pebble Erica Migicovskiego, Pebble Steel ma być bardziej formalną wersją oryginalnego Pebble.

Pebble Steel: „Ready to Go” from Pebble Technology on Vimeo.

Bransoletka zegarka jest dostępna zarówno w kolorze szczotkowanej stali nierdzewnej i czarnej matowej stali, oraz z czarnej skóry. Pebble Steel działa do tygodnia na jednym ładowaniu i zawiera wskaźnik LED, który wyświetla czas pracy baterii. Tak jak oryginalny Pebble ta wersja też jest wodoodporna.

140106E.Steel-Launch-Pricing-1024x640
 

Wraz ze prezentacją zegarka Steel, Peble ogłosił, że jego App Store będzie dostępny dla użytkowników jeszcze w styczniu. Firma podjęła również współpracę z nowymi firmami wprowadzając aplikacje do sterowania odtwarzaniem dla Pandory, statystykami ESPN i statystykami monitorowania samochodów Mercedes.

Wysyłka pierwszych zamówień Pebble Steel rozpocznie się 28 stycznia, a zegarek można nabyć za 249 dolarów. To o 100 dolarów więcej w stosunku do ceny pierwszego modelu. Wstępne zamówienia można składać na stronie internetowej Pebble już dziś.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KITKAT33
KITKAT33
10 lat temu

KICHA TANDETA ZA 250$ mozna naprawdę wiele lepszy kupić zegarek pierwsza generacja dalej jest lepsza

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx