poniedziałek, 22 lipca

June_Netatmo

A teraz coś dla typowo dla kobiet. Martwi Cię jak szkodliwe promienie słoneczne wpływa na Twoją skórę? Z „June”, nową, inteligentną bransoletka od Netatmo  skierowaną właśnie dla nich, możesz dowiedzieć się dokładnie, jak bardzo Twoja skóra eksponowana jest na słońce, a następnie podjąć decyzję jaki rodzaj ochrony przeciwsłonecznej zastosować dla bezpieczeństwa. 

June nie różni się niczym szczególnym od zwykłej bransoletki. Posiada wąski, skórzany pasek oraz duży, błyszczący element ozdobny, który znajduje się w górnej części nadgarstka. W nim właśnie znajdują się wbudowane czujniki, które są synchronizowane z urządzeniem z systemem iOS i zapewniają wszelkiego rodzaju informacje na temat ekspozycji na słońce i sposobu jak o nią dbać.

Bransoletka June monitoruje natężenie UV i śledzi codzienne nawyki użytkownika, a następnie udziela porad na temat sposobu na utrzymanie bezpiecznej skóry – w tym, jakiej ochrony przeciwsłonecznej należy użyć w celu zniwelowania szkodliwego promieniowania w zależności od intensywności słońca. Oblicza także maksymalny czas ekspozycji na słońce dla Twojego rodzaju skóry, oraz określa jaki wpływ miało słońce na Twoją skórę przez cały dzień. Może nawet wysłać ostrzeżenie jeśli zbyt długo przebywasz na słońcu.

„Kobiety są świadome z konieczności stosowania ochrony przeciwsłonecznej na wakacjach i podczas słonecznych dni, ale wciąż brak im świadomości, jak zabezpieczyć się w codziennym życiu”, powiedział rzecznik Netatmo. „Promienie słoneczne mogą być silne i spowodować uszkodzenia nawet w pochmurne dni.”

„Produkt ten przeznaczony jest, by pomóc kobietom dowiedzieć się kiedy i jak chronić skórę przed uszkodzeniami słonecznymi każdego dnia”.

Bransoletka June została zaprojektowana przez francuskiego projektanta biżuterii Camille Toupet i jest dostępny w opcji złotej, platynowej i brązowej. Będzie kosztować 99 dolarów, a pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie 2014 roku.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx