niedziela, 19 maja

Firma AURA Devices ogłosiła dziś swój pasek AURA drugiej generacji, który jest kontynuacją oryginalnego paska AURA, który pojawił się w 2020 roku. Przeprojektowany pasek AURA 2 ma na celu zwiększenie możliwości zdrowotnych i sprawnościowych zegarka Apple Watch poprzez dodanie analizy impedancji bioelektrycznej.

Pasek mocowany do zegarka Apple Watch ma czujniki, które opierają się o nadgarstek, aby wykonywać regularne pomiary. AURA twierdzi, że jest w stanie mierzyć zmiany ciała w wyniku ćwiczeń, oferując pomiary bilansu tłuszczu, mięśni i wody na Apple Watch.

W porównaniu do oryginalnego paska AURA, pasek AURA 2 jest o 20% węższy co zapewnia lepsze dopasowanie. Rozciągliwa opaska jest dostępna w różnych rozmiarach i jest podobna do jednej z opasek Solo od Apple.

Według AURA pomiaru można dokonać jednym dotknięciem, a zaktualizowany pasek przechwytuje 16 razy więcej punktów danych. AURA twierdzi, że to ulepszenie zapewnia AURA Strap 2 do 95% dokładności skanowania DEXA.

aura-strap-2

Korzystając z zebranych danych, towarzysząca paskowi aplikacja AURA dostarcza użytkownikom spersonalizowane rekomendacje i cele, aby pomóc im zoptymalizować ich wyniki w sprawności fizycznej.

Wraz z paskiem AURA 2, AURA wprowadza usługę subskrypcji AURA Plus, która oferuje miesięczne raporty dotyczące kondycji i odżywiania, dogłębną analizę składu ciała, treści fitness, a w przyszłości czaty na żywo. Do paska AURA 2 dodawane jest sześć miesięcy AURA Plus, a później abonament kosztuje 9,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie.

Pasek AURA 2 jest dostępny w kolorze czarnym i jest kompatybilny z Apple Watch Series 3 lub nowszym. Kosztuje 149 USD i można go kupić na stronie internetowej AURA.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx