wtorek, 27 lutego

Oprogramowanie do wirtualizacji Parallels dla komputerów Mac obsługuje teraz system Windows 11 Pro na komputerach Mac z chipami Apple Silicon, ponieważ firma Microsoft oficjalnie zezwala teraz aplikacji na korzystanie z wersji systemów Windows 11 Pro i Windows 11 Enterprise opartych na architekturze ARM.

Użytkownicy komputerów Mac z czipami serii „M” mogą uzyskać dostęp do platformy Windows 11 na swoich komputerach za pomocą Parallels, a ponieważ jest to autoryzowane rozwiązanie firmy Microsoft, administratorzy IT mogą instalować wersję systemu Windows 11 opartą na ARM na komputerach Mac swoich pracowników.

Parallels to dobrze znane oprogramowanie do wirtualizacji, które umożliwia korzystanie z aplikacji Windows i komputerów stacjonarnych na komputerach Mac. Apple miał kiedyś własne rozwiązanie Boot Camp, ale Boot Camp nie jest dostępny na komputerach Mac z czipami Apple, pozostawiając oprogramowanie do wirtualizacji jako jedyną opcję dla właścicieli komputerów Mac, którzy potrzebują dostępu do zawartości systemu Windows.

Aplikacja Parallels Desktop for Mac jest zoptymalizowana pod kątem wszystkich komputerów Mac z czipami serii „M”. Standardowa wersja Parallels Desktop do użytku domowego kosztuje od 99 EUR.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx