piątek, 19 kwietnia

Paracable to nowa firma, która zajęła się produkcją kabli Lightning-to-USB. Czym się wyróżniają? Otóż każdy z nich jest owijany ręcznie paracordem czyli lekkimi likami pierwotnie używanymi w spadochroniarstwie. Kable nie są oficjalne i nie są szyldowane naklejką ” Made for..”, ale założyciel Paracable Travis Beck powiedział, że pochodzą z wysokiej jakości przewodów z Chin i są dokładnie przetestowane. 

Firma kupuje kable bez dołączonych końcówek USB w celu owinięcia paracordem, a następnie dołącza końcówki przy użyciu utwardzanej żywicy w celu zapewnienia, że wszystko jest prawidłowo podłączone.

Paracable wyjaśnia, że starali się stworzyć kabel, który nie zostanie zniszczony przez ich kota Baxter tak łatwo, jak kable OEM dołączane przez Apple.

Po wielu przemyśleniach i prototypowaniu urodził się pierwszy Paracable. Jako produkt uboczny do odporności na kota Baxtera, stworzyliśmy także piękne teksturowo i kolorowe kable godne iPhone’a. „Możemy zrobić go w różnych kolorach i wzorach” pomyśleliśmy. I tak zrobiliśmy.

Każdy kabel jest ręcznie składany i lutowany za pomocą unikalnego procesu, który zapewnia jego trwałość i wytrzymałość. Spędziliśmy wiele miesięcy nad doskonaleniem procesu w celu stworzenia możliwie najlepszego kabla. Bo ma nie tylko dobrze wyglądać, ale być trwały.

Kable Paracable są dostępne w ponad 20 różnych kolorach za 27,95 dolarów każdy na stronie internetowej firmy. Dostępna jest także wysyłka do Polski więc jeśli ktoś chce mieć coś oryginalnego to serdecznie polecamy. Na tą chwilę sporo kolorów jest już wyprzedanych, ale powinny się znów pojawić.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paolo
Paolo
10 lat temu

All sold out???

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx