sobota, 25 czerwca

Jak zauważa serwis The Next Web, Apple opublikował 360-stopniową panoramę swojego nowego salonu Grand Central podczas dnia otwarcia, pokazując tłumy i nowy sklep w kontekście ogromnego budynku. Panorama pozwala na użycie żyroskopu w kompatybilnych urządzeniach iOS, pozwalając użytkownikom na doświadczenie oglądania panoramy przez obracanie urządzenia.

Panorama jest dostępna na stronie sklepu Apple Grand Central poprzez kliknięcie w odnośnik „View more Photos” na zdjęciu sklepu. Panorama jest ostatnim zdjęciem w galerii, i można ją oglądać stosując żyroskop na nowszych urządzeniach iPhone i iPad, a na innych urządzeniach klikając/dotkając i przeciągając zdjęcie.

Wsparcie żyroskopu do panoramy to nowa funkjonalność, którą Apple dodał na swojej stronie by zwiększyć wrażenia dla odwiedzających witrynę bezpośrednio z mobilnej przeglądarki Safari.

Mobilne Safari zostało zaktualizowane, by obsługiwać żyroskop pod koniec ubiegłego roku z iOS 4.2, a programiści szybko zaczęli korzystać z nowych możliwości. Occipital był jedną z pierwszych firm, która zintegrowała funkcjonalność żyroskopu w swojej popularnej aplikacji 360 Panorama, aby umożliwić użytkownikom przeglądać zdjęć panoramicznych w ten sam sposób jak Apple teraz prezentuje swój Grand Central.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx