czwartek, 22 października

Jak wynika z raportu opublikowanego przez DigiTimes, trzeci model iPada zadebiutuje za około 3-4 miesiące. Nowy tablet Apple ma się pojawić na sklepowych półkach na przełomie marca i kwietnia przyszłego roku.

Źródła publikacji informują, że rozpoczęły się już dostawy kolejnych części do iPada następnej generacji, podczas gdy produkcja iPada 2 zaczyna spadać.

„Produkcja iPada 2 ma pozostać na wysokim poziomie 14-15 mln sztuk w czwartym kwartale 2011 roku, ale spadnie do 4-5 mln sztuk w pierwszym kwartale 2012 roku, torując drogę do rozpoczęcia produkcji nowego iPada, zauważają źródła.”

Masowa produkcja ma się rozpocząć w lutym i osiągnąć ilość 9.5-9.8 miliona sztuk w pierwszym kwartale 2012 roku.

Sugerowany termin premiery w marcu lub kwietniu nie powinien specjalnie dziwić zwolenników Apple. Firma po raz pierwszy zaprezentowała iPada w styczniu 2010, ale regularną sprzedaż do klientów rozpoczęli dopiero w kwietniu. IPad 2 zaprezentowany został rok później w 2011 roku, w mniej więcej tym samym okresie.

Z plotek, które co jakiś czas do nas docierają można domniemywać, że najważniejszą ze zmian w nowym tablecie będzie wyświetlacz Retina o czterokrotnie większej rozdzielczości (2048 na 1536 pikseli). Na potwierdzenie tej informacji musimy jednak jeszcze poczekać.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x