poniedziałek, 26 lutego

Touch Force iPhone 6S

W związku z coraz bliższą premierą tzw. iPhone’a 6S i 6S Plus, dostawcy rozpoczęli dostarczanie paneli dotykowych z Touch Force do następnej generacji smartfonów wynika z informacji podanych przez DigiTimes. Raport twierdzi, że partnerzy w łańcuchu dostaw Apple rozpoczęli dostarczanie tych paneli w ograniczonych ilościach już w czerwcu przed rozkręceniem masowej produkcji wrażliwych na dotyk modułów w lipcu.

Taipei Times poinformował, że dostawca paneli dotykowych dla Apple, firma TPK, powszechnie oczekuje wprowadzenia czujników wrażliwych na siłę dotyku, przypuszczalnie pod Touch Force, jeszcze w tym roku. Touch Force, zawarty już w Apple Watch i MacBook’ach jest technologią, która rozpoznaje siłę nacisku pozwalającą w przyszłych iPhone’ach odróżnić lekkie dotknięcie ekranu od mocniejszego przypisując im odpowiednio różne działanie.

Tajwańska strona DigiTimes ma mieszane doświadczenia dotyczące raportowania nadchodzące planów produktowych Apple, ale jej źródła z łańcucha dostaw często okazywały się niezawodne w przeszłości. Od czasu modelu 4S Apple ogłasza nowe iPhone’y we wrześniu lub październiku, więc rozkręcenie się produkcji Touch Force na dwa miesiące przed premierą to zdecydowanie odpowiedni czas.

IPhone 6S i iPhone 6S Plus mają być podobno wyposażone w te same 4,7-calowe i 5,5-calowe ekrany, procesor A9 z 2 GB pamięci RAM, Touch Force, układ Qualcomm z szybszym LTE, ulepszony 12-megapikselowy tylny aparat i konstrukcję z aluminium serii 7000. Ogólny wygląd smartfonów będzie prawdopodobnie niemal identyczny jak iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx