wtorek, 25 czerwca

W czerwcu ubiegłego roku na konferencji WWDC Apple ujawnił, że pakiet Microsoft Office i jego aplikacje zostaną dodane do Mac App Store, bez podawania konkretnej daty. Ten dzień nastał właśnie dziś. 

W App Store na iOS pojawił się poniższy komunikat:

Z przyjemnością informujemy, że usługa Microsoft Office 365 jest teraz dostępna w Mac App Store – subskrypcja usługi Office 365 zapewnia pełny dostęp do wszystkich funkcji na dowolnej platformie. Aby z nich korzystać zaloguj się w dowolnej aplikacji Microsoft Office i subskrybuj usługę. Oto pełny pakiet aplikacji dla iOS, które umożliwiają Ci tworzenie plików i współpracę gdziekolwiek się znajdujesz.

Aplikacje Microsoft Office są dostępne na komputery Mac od lat, ale użytkownicy muszą je pobrać z internetu lub kupić w fizycznych pudełkach, ponieważ Apple nigdy nie oferował ich bezpośrednio w swoim Mac App Store. Powinno to ułatwić proces pobierania programów takich jak Microsoft Word, PowerPoint i Excel dla właścicieli komputerów Mac.

Podobnie jak inne wersje pakietu Office, będziecie potrzebować subskrypcji Office 365, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji każdej aplikacji.

Apple opublikował informację prasową o uruchomieniu Microsoft Office w Mac App Store. Firma zauważa, że usługa Office 365 dla komputerów Mac została zaprojektowana w celu obsługi unikalnych funkcji Mac, takich jak tryb ciemny, ciągłość aparatu i pasek dotykowy w komputerze MacBook Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx