sobota, 15 czerwca

 

Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple planuje wypuścić brandowane własną marką słuchawki nauszne już w drugiej połowie 2019 roku.

Gurman krótko wspomniał o bardziej szczegółowym czasie w raporcie informującym, że Sonos opracowuje również wysokiej klasy parę bezprzewodowych słuchawek dousznych, które może wypuścić na rynek w przyszłym roku. Wcześniej powiedział, że słuchawki Apple mogą zadebiutować już w tym roku, więc wyróżnienie „drugiej połowy” jest nowe.

Gurman wcześniej informował, że słuchawki będą używać marki Apple i będą pozycjonowane jako wyższa alternatywa dla linii słuchawek Beats. Powiedział też, że Apple początkowo zamierzał wprowadzić słuchawki pod koniec 2018 roku, ale musiał stawić czoła wyzwaniom rozwojowym powodującym opóźnienie.

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, był pierwszym który informował o planach firmy Apple dotyczących wydania wysokiej klasy słuchawek nausznych, które są „tak wygodne, jak AirPods, ale z lepszą jakością dźwięku”. Mówi się, że mają mieć również funkcję tłumienia szumów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx