niedziela, 19 maja

Microsoft ogłosił zbliżającą się premierę pakietu Office 2021, który ma zostać wypuszczony jeszcze w tym roku na komputery z systemem Windows i Mac. Wersja oprogramowania 2021 skierowana jest do klientów, którzy nie chcą korzystać z opcji platformy Microsoft 365 w chmurze.

Nie podano żadnych szczegółów na temat funkcji, które mogą być zawarte w pakiecie Office 2021, ale firma Microsoft planuje wspierać go przez pięć lat w ramach modelu jednorazowego zakupu. Więcej szczegółów zostanie podanych bliżej momentu premiery oprogramowania.

Pakietowi Office 2021 towarzyszyć będzie pakiet Office LTSC (Long Term Servicing Channel), czyli nowa wersja pakietu Microsoft Office wprowadzana dla klientów komercyjnych.

Oprogramowanie jest przeznaczone dla urządzeń podlegających regulacjom, które nie mogą akceptować aktualizacji funkcji przez wiele lat lub dla urządzeń, które nie są połączone z Internetem. Podobnie jak w przypadku jednorazowego zakupu Office 2021, Office LTSC będzie obsługiwany przez pięć lat.

Microsoft twierdzi, że jest zaangażowany w obsługę klientów, którzy potrzebują lub wolą oprogramowanie do jednorazowego zakupu, mimo że firma inwestuje i wprowadza innowacje w chmurze.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx