poniedziałek, 17 czerwca

Over to popularna aplikacja służąca do dodawania tekstów takich jak podpisy, cytaty, dowcipy, memy, lub wiersze do własnych zdjęć. Over jest teraz dostępny w darmowej wersji zwanej Overgram, z podobnymi, ale bardziej okrojonymi funkcjami.

Darmowa wersja zawiera 10 czcionek, które mogą być zmieniane i edytowane przed dodaniem ich do zdjęcia. Tekst może być zmieniany, wyrównywany i umieszczony na zdjęciu. Gdy zdjęcie jest zrobione, można zapisać go do rolki aparatu na iOS lub udostępnić na Facebooku, Twitterze, Instagramie lub wysłać e-mailem. Program dodaje jednak mały znak wodny w lewym dolnym rogu, który można usunąć dokonując zakupu in-app za 0,89 Euro.

Overgram jest dostępny za darmo w App Store i działa na iPhone’ie i iPodzie touch. Jednak jeśli już macie zamiar wydać te 0,89 Euro w aplikacji to lepiej od razu zdecydować się na pełną wersję, która jest teraz przeceniona ze zwykłej ceny 1,79 Euro na 0,89 Euro. Wersja płatna zawiera dodatkowe funkcje w tym 225 czcionek, dostępne tła oraz więcej opcji dostosowywania tekstu, które nie są dostępne w wersji darmowej.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx