środa, 24 lipca

Nokia poinformowała dziś o rozszerzeniu swoich usług kartograficznych, stworzeniu nowej marki „Here” dla nowych produktów i ogłaszając, że wprowadzi nową aplikację mapową na iOS już w najbliższych tygodniach.

Ludzie chcą najlepszych map, a z „Here” możemy dostarczyć lokalizacje Nokii oferując ludziom lepszy sposób na zwiedzanie i odkrywanie ich świata „, powiedział Prezes Nokii Stephen Elop.” Dodatkowo, z Here możemy rozszerzyć naszą 20 letnią wiedzę o lokalizacji o nowe urządzenia i systemy operacyjne docierając także poza Nokię. W rezultacie, jesteśmy przekonani, że coraz więcej osób odszuka korzyści i przyczyni się do podniesienia pozycji naszych map i usług lokalizacji. „

Aby jeszcze bardziej rozszerzyć swoje usługi lokalizacji, Nokia wprowadzi na rynek aplikację mapową dla iOS pod marką „Here”. W oparciu o HTML5, będzie zawierać tryb offline, możliwości nawigacji głosowej oraz informacje odnośnie transportu publicznego. Aplikacja będzie dostępna do bezpłatnego pobrania z Apple App Store w najbliższych tygodniach.

Apple pracuje nad poprawą własnej aplikacji Mapy dołączonej do iOS 6, po znaczącej krytyce jej funkcji i dokładności. W liście otwartym, odnoszącym się do zagadnień mapowania, prezes Apple Tim Cook zwrócił uwagę na internetową wersji map Nokii, jako alternatywy dla użytkowników niezadowolonych z własnej aplikacji Apple.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx