piątek, 12 lipca

Steve Jobs trailer

Po latach spekulacji w końcu możemy zobaczyć oficjalny plakat filmowy nadchodzącego filmu biograficznego o Steve’ie Jobsie. I co więcej, mi akurat się całkiem podoba.

Utrzymany w tym samym minimalistycznym stylu jak okładka książki Waltera Isaacsona na podstawie której film został zrealizowany, plakat pokazuje Michaela Fassbendera przyjmującego charakterystyczną pozę Jobsa, wraz z dużą ilością białych przestrzeni. Steve na pewno by go zatwierdził!

Akcja filmu rozgrywa się za kulisami trzech kultowych premier produktów, począwszy od komputera Mac w 1984 roku, a kończąc na iMacu w roku 1998. Według notatek prasowych film Steve Jobs „zabiera nas za kulisy rewolucji cyfrowej namalowanej kameralnym portretem genialnego człowieka stojącego w jej epicentrum. ”

„Steve Jobs” w reżyserii nagrodzonego Oscarem Danny’ego Boyle’a i scenariuszem napisanym przez zdobywcę Oscara Aarona Sorkina, powstał na podstawie bestsellerowej biografii Waltera Isaacsona. Producentami filmu są Mark Gordon, Guymon Casady z Film 360, Scott Rudin, Boyle i zdobywca Oscara Christian Colson.

W rolę Steve’a Jobsa wcielił się Michael Fassbender, u boku którego gra nagrodzona Oscarem Kate Winslet, jako Joanna Hoffman, była szefowa marketingu Macintosh. Steve Wozniak, który jest współzałożycielem firmy Apple, jest grany przez Setha Rogena, a Jeff Daniels wciela się w rolę byłego dyrektora generalnego Apple, Johna Sculley.

Film ma trafić na ekrany kin od 9 października.

240506

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx