wtorek, 27 lutego

Zgodnie z sierpniowymi przewidywaniami, Apple planuje zorganizować imprezę medialną w środę, 9 września w Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco w Kalifornii. Zaproszenia multimedialne zostały wysłane dzisiaj, a hasło imprezy brzmi „Hey Siri, give us a hint” (Hej Siri, daj nam wskazówkę).

Oczekuje się, że podczas tegorocznego eventu zobaczymy debiut nowej generacji iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus, który według plotek, będzie posiadał wzmocnioną obudowę wykonaną z trwalszego aluminium serii 7000 , Force Touch, procesor A9, 2GB RAM i ulepszony aparat.

Plotki sugerują również, Apple wykorzysta to wydarzenie do zaprezentowania nowej generacji Apple TV, ważnej aktualizacji istniejącego zestawu telewizyjnego. Obejmie on przeprojektowaną obudowę z procesorem A8, więcej pamięci i dotykowy pilot zdalnego sterowania, wraz z nowym systemem oprogramowania, które zawiera wsparcie Siri i pełny dostęp do App Store.

apple_invite_sept_2015_large

Podczas imprezy uzyskamy również aktualną informacje na temat terminów uruchomienia iOS 9 i watchOS 2, a wkrótce po zakończeniu zdarzenia, deweloperzy mogą otrzymać wersje Golden Master obu oprogramowań, które są ostatecznymi przez oficjalnym wprowadzeniem publicznie.

Apple będzie transmitował na żywo wydarzenie medialne na komputerach Mac, iPhone’ie, iPadzie, Apple TV a nawet dla użytkowników komputerów PC z Windowsem 10 i przeglądarką Edge. Impreza rozpoczyna się o godzinie 19 czasu polskiego.

[UPDATE] w związku z imprezą Siri otrzymała kilka zabawnych odpowiedzi związanych z mottem eventu

siri_sept_91

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx