czwartek, 9 lipca

Energizer, znany najbardziej jako producent baterii, ogłosił niedawno cały szereg nowych smartfonów, w tym jeden z ogromną baterią 18 000 mAh. Energizer pokazuje swoje smartfony na Mobile World Congress, a strona brytyjska ExpertReviews podzieliła się zabawnymi zdjęciami urządzenia skoncentrowanego głównie na baterii.

Nowy Energizer Power Max P18K Pop to absolutna cegła wśród telefonów, który wygląda jak ogromny powerbank z przymocowanym ekranem. Z baterią o pojemności 18 000 mAh Power Max P18K Pop jest ponad pięciokrotnie większy niż posiadający baterię 3174 mAh iPhone XS Max.

Smartfon Energizer z systemem Android 9.0 ma 18 mm grubości, ale na zdjęciach wygląda jeszcze grubszy. nie podano informacji o jego ciężarze, ale prawdopodobnie waży niecałe pół kilo, co dla smartfona jest potwornie dużo.

Oczywiście przy tak dużej baterii Power Max P18K Pop może działać wiele dni bez konieczności doładowywania, a jego żywotność baterii nie ma sobie równych w przypadku innych nowoczesnych smartfonów dostępnych na rynku. Energizer mówi, że możesz oglądać filmy przez dwa dni, słuchać 100 godzin muzyki lub rozmawiać przez telefon przez 90 godzin. Oferuje również 50 dni w trybie gotowości.

Wielokrotnie w komentarzach pod postami czytam narzekania na żywotność baterii w iPhone’ach i sugestie, aby Apple nie koncentrował się na cienkim telefonie, ale dodał większą baterię do swoich urządzeń. Jednak smartfon Energizera to urządzenie, o które zapewne nikt nie prosi.

Energizer tak mocno skupił się na żywotności baterii, że inne komponenty w urządzeniu są mniej imponujące – ma przeciętny procesor 2 GHz z MediaTek, brak hydroizolacji i brak odporności na wstrząsy. Prawdopodobnie jest to urządzenie, które chciałoby się używać na wolnym powietrzu, z dala od źródeł zasilania, ale nie jest ono specjalnie do tego przystosowane.

Ma 6 GB pamięci RAM, 6,2-calowy wyświetlacz, tylną kamerę z potrójnym obiektywem i aparat z dwoma obiektywami do selfie. Energizer planuje wydać Power Max P18K Pop w czerwcu, a jego koszt wyniesie 600 euro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x