poniedziałek, 27 czerwca

Procter and Gamble zapowiedział swoją pierwszą szczoteczkę Oral-B łączącą się ze smartfonem na początku tego miesiąca, ale firma po raz pierwszy zaprezentowała ją na żywo na konferencji Mobile World Congress w Barcelonie, aby dać uczestnikom możliwość zapoznania się z nadchodzącym urządzeniem.

Oral-B SmartSeries 7000 łączy się z aplikacją Oral Blue na iPhone’a przy użyciu technologii Bluetooth 4.0, pozwalając aplikacji na dostarczenie wskazówek dotyczących nawyków szczotkowania w czasie rzeczywistym. Rejestruje aktywność szczotkowania na wykresie, które mogą być udostępniane stomatologom do tworzenia spersonalizowanych procedur szczotkowania. Ze względu na to, że Bluetooth działa w obie strony, aplikacja może być również stosowana do programowania szczoteczki.

BrushWavePhone

Oprócz łączności Bluetooth, SmartSeries 7000 posiada technologię obrotowo-pulsacyjną, sześć różnych trybów czyszczenia (czyszczenie codzienne, czyszczenie dokładniejsze, wybielanie, pielęgnacja dziąseł, do zębów wrażliwych oraz funkcję czyszczenia języka), czujnik nacisku uniemożliwiający użytkownikom zbyt mocne szczotkowanie i kilka różnych akcesoriów podróżniczych.

3---Summary_FINAL

Inteligentne szczoteczki do zębów z technologią Bluetooth 4.0 będą dostępne w kilku wersjach, począwszy od serii Oral B SmartSeries 7000, która ma się pojawić jeszcze w tym roku a jej cena ma wynosić równowartość 220 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx