środa, 17 kwietnia

Apple ogłosił dziś, że serial dokumentalny o zdrowiu psychicznym autorstwa Oprah Winfrey i księcia Harry’ego  „Wszystko co kryję w sobie”, będzie miał premierę 21 maja w Apple TV+.

W serialu Oprah Winfrey i Książe Harry prowadzą szczere dyskusje na temat zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia emocjonalnego z piosenkarzami, sportowcami i innymi gośćmi, jednocześnie otwierając się na temat własnych podróży i zmagań związanych ze zdrowiem psychicznym.

Wśród zaproszonych uczestników serialu są Lady Gaga, Glenn Close, gracz San Antonio Spurs DeMar DeRozan, gracz Phoenix Suns Langston Galloway, obrońca zdrowia psychicznego i mówca Zak Williams, bokserka olimpijska Virginia „Ginny” Fuchs, znany szef kuchni Rashad Armstead i nie tylko.

„Teraz, bardziej niż kiedykolwiek istnieje potrzeba natychmiastowego zastąpienia wstydu związanego ze zdrowiem psychicznym mądrością, współczuciem i uczciwością” – powiedziała Oprah Winfrey. „Nasza seria ma na celu wywołanie globalnej rozmowy”.

„Urodziliśmy się w różnych życiach, wychowaliśmy w różnych środowiskach i w rezultacie jesteśmy narażeni na różne doświadczenia. Ale naszym wspólnym doświadczeniem jest to, że wszyscy jesteśmy ludźmi” – powiedział książę Harry. „Większość z nas nosi jakąś formę nierozwiązanej traumy, straty lub żalu, które są – i jest to – bardzo osobiste. Jednak ostatni rok pokazał nam, że wszyscy jesteśmy w tym razem i mam nadzieję, że ten serial pokaże siłę w wrażliwości, więź w empatii i siłę w uczciwości”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx