poniedziałek, 20 maja

Jak wynika z najnowszego raportu japońskiego bloga Mac Otakara, kolejna generacja 24-calowego iMaca będzie prawdopodobnie dostępna z opcjonalnymi czipami M2 i M2 Pro, portami Thunderbolt 4, obsługą Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3.

Mark Gurman z Bloomberga wielokrotnie zapewniał, że następny 24-calowy iMac będzie wyposażony w czip M3, więc nie jest jasne, czy podane informacje są dokładne. Możliwe, że plany Apple uległy zmianie, jednak żadne inne źródła nie wskazują na razie, aby iMac doczekał się aktualizacji o czipy M2 i M2 Pro.

Mac Otakara zauważa, że w przypadku niektórych niestandardowych konfiguracji 24-calowych iMaców w sklepie internetowym Apple w Stanach Zjednoczonych czas oczekiwania jest obecnie wydłużony nawet do miesiąca. Sytuacja ta jednak ma miejsce już od jakiegoś czasu i nie jest to gwarantem, że odświeżenie iMaca nastąpi wkrótce .

W zeszłym miesiącu analityk łańcucha dostaw Ming-Chi Kuo stwierdził, że jest mało prawdopodobne, aby Apple wypuścił w tym roku jakiekolwiek nowe MacBooki z chipem M3, ale nie wykluczono, że w tym roku pojawi się nowy iMac. Nie oczekuje się, że Apple zorganizuje dedykowaną temu konferencję w październiku, więc jeśli w tym miesiącu miałby pojawić się nowy iMac, prawdopodobnie zostałoby to ogłoszone w komunikacie prasowym na stronie internetowej Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx