poniedziałek, 22 kwietnia

Odniesienia do dwóch nie wydanych jeszcze modeli iPada Pro zostały zauważone przed rzekomą kolejną konferencją, która ma się odbyć już w przyszłym miesiącu, podczas której mają zostać zaprezentowane nowe iPady i komputery Mac.

Referencje, zauważone przez 9to5Mac na stronie internetowej Logitecha, obejmują 12,9-calowego iPada Pro szóstej generacji i 11-calowego iPada Pro czwartej generacji, dwa modele spodziewane w przyszłym miesiącu. Referencje nie zawierają żadnych szczegółów na temat nowych produktów, ale stwierdzają, że będą one dostępne „wkrótce”.

Logitech umieścił nie wydane jeszcze iPady na liście urządzeń zgodnych ze swoim rysikiem Crayon, który jest jedynym rysikiem firmy trzeciej, który oferuje podobną integrację jak Apple Pencil. Jak zauważa 9to5Mac, biorąc pod uwagę bliski charakter Logitecha i Apple, odniesienia mogą być uzasadnione.

Oczekuje się, że nowe 12,9-calowe i 11-calowe iPady Pro nie zostaną za wiele przeprojektowane, ale zamiast tego będą korzystać z układu M2 Apple. Wczesne plotki sugerowały, że 11-calowy model otrzyma nowy wyświetlacz mini-LED, jednak nie jest to już oczekiwane. Inne plotki sugerują, że w iPadzie Pro pojawi się jakaś forma ładowania MagSafe.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx