wtorek, 27 lutego

OS X Yosemite 10.10.3

Firma Apple wypuściła właśnie siódmą wersję beta OS X Yosemite do deweloperów i publicznych beta testerów, zaledwie trzy dni po udostępnieniu szóstej wersji beta OS X Yosemite i dwa miesiące po uwolnieniu pierwszej wersji OS X 10.10.3 beta.

Nowa beta, o numerze buildu 14D130a, jest dostępna dla zarejestrowanych programistów poprzez mechanizm aktualizacji oprogramowania w Mac App Store i przez Developer Center Mac.

W notatce dodanej do wersji beta, Apple dodał prośbę o skupieniu się nad obszarem Safari i Poczty, oprócz dotychczasowych obszarów badań, które obejmują m.in. Wi-Fi, współdzielenie ekranu i języków systemu.

OS X 10.10.3 zawiera kilka nowych funkcji, takich jak aplikacja Zdjęcia dla OS X. Zaprojektowana do integracji z biblioteką zdjęć iCloud i aplikacją Zdjęcia na iOS, aplikacja dla OS X jest zamiennikiem zarówno iPhoto jak i Aperture. Recenzje sugerują, że choć Zdjęcia są odpowiednim zamiennikiem dla iPhoto dzięki bardziej zaawansowanym narzędziom i optymalizacją wydajności, to mogą pozostawić profesjonalnych użytkowników nieco rozczarowanych.

Wraz z nową aplikacją Zdjęcia dla OS X, wcześniejsze wersje beta OS X 10.10.3 wprowadziły przeprojektowany układ ikon emoji, konsolidujący je tematycznie w jasne przewijalne podstrony, nowe zróżnicowanie emotikon ze względu na kolor skóry, nowe flagi i zaktualizowane ikony dla iPhone’a, iPoda i Apple Watch, oraz wsparcie dla 2-stopniowej weryfikacji kont Google podczas tworzenia konta.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx