środa, 19 czerwca

Po udanej kampanii finansowania społecznościowego na platformie Indiegogo ShiftCam zaczął przyjmować zamówienia na nowe etui z wieloma obiektywami na iPhone’a 11 i iPhone’a 11 Pro, które rozszerzają i ulepszają aparaty fotograficzne w najnowszych smartfonach Apple za pomocą systemu przesuwanych obiektywów umieszczonych w obudowie.

Dzięki nowym obudowom użytkownicy serii ‌iPhone 11‌ mogą korzystać z kilku nowych opcji fotografowania w locie, przesuwając kwadrat zintegrowanych obiektywów z tyłu obudowy w różne pozycje.

Najwięcej opcji odstępne jest z etui MultiLens 5 w 1 dla ‌iPhone’a 11 Pro‌ i iPhone’a 11 Pro Max, które zamienia istniejący 2x teleobiektyw w 4x teleobiektyw i dodaje 180-stopniowy obiektyw typu rybie oko do głównego aparatu.

W obudowie 5-w-1 znajduje się również okrągły polaryzator do obiektywu Ultra-Wide, a także 10x Macro i 20x Macro dla obiektywu głównego i teleobiektywu.

Obudowa 3-w-1 jest dostępna dla telefonu iPhone 11, wyposażając go w 10-krotny obiektyw makro i 180-stopniowy obiektyw typu rybie oko, a jednocześnie oferuje ten sam polaryzator kołowy do ultra-szerokiej kamery.

Właściciele mogą wsunąć dodatkowe obiektywy z serii ShiftCam ProLens na tył, a futerały są również wyposażone w adapter serii ProLens do aparatu przedniego.

Obudowa MulitLens 3-w-1 dla ‌iPhone’a 11‌ kosztuje 64,99 dolarów, podczas gdy obudowa MultiLens 5-w-1 dla iPhone’a 11 Pro‌ i ‌iPhone’a 11 Pro Max‌ kosztuje 74,99 dolarów. Wszystkie etui są dostępne w matowej czerni lub przezroczystym, matowym kolorze.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx