poniedziałek, 15 kwietnia

Producent inteligentnego oświetlenia, firma Sengled ogłosiła nowe dodatki do swojej oferty w tym żarówkę Edison Filament LED i zgodną z HomeKit bramkę Sengled Smart Hub trzeciej generacji.

Nowa żarówka Edison Filament to klasyczny dodatek do oferty Sengleda. Żarnik jest widoczny przez przezroczystą żarówkę, zapewniając złoty blask w temperaturze 2100 K.

Dostępne są również nowe żarówki świecowe w 16 milionach kolorów do wyboru, w tym inteligentne żarówki świecowe LED E12, które pasują do żyrandoli, wentylatorów sufitowych i lampek nocnych.

Sengled dodaje również do swojej oferty gniazdka Smart Plug funkcję monitorowania energii, przekształcając tradycyjne lampy i urządzenia domowe w inteligentne urządzenia. Gniazdko monitoruje zużycie energii przez podłączone urządzenia, umożliwiając dokładniejsze zarządzanie energią.

Tymczasem bramka Sengled Smart Hub trzeciej generacji otrzymała kilka ulepszeń, w tym dodanie obsługi Apple HomeKit, umożliwiającej właścicielom korzystanie z Siri do sterowania swoimi inteligentnymi urządzeniami. Nowy hub umożliwia użytkownikom połączenie z ponad 64 inteligentnymi światłami i akcesoriami, a także obsługuje Zigbee 3.0.

Żarówka Sengled Smart LED Edison Filament jest dostępna w pakietach po dwie sztuki i kosztuje 29,99 dolarów, zaś żarówka Sengled Smart LED E12 kosztuje 24,99 dolarów. Bramka Sengled Smart Hub i Sengled Smart Plug z monitorowaniem energii zostały wycenione odpowiednio na 29,99 dolarów i 19,99 dolarów.

W Polsce żarówki Sangled najłatwiej jest znaleźć z sklepach internetowych, a znacznie szersza oferta dostępna jest przez sieć Amazon.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx