sobota, 22 czerwca

Producent samochodów Tesla wprowadził dziś świąteczną aktualizację oprogramowania, która wprowadza obsługę Apple Music. Według doniesień na Twitterze, aktualizacja 2022.44.25 umożliwia właścicielom Tesli dostęp do kont Apple Music bezpośrednio w samochodach.

Przesyłaj strumieniowo ponad 100 milionów utworów i 30 000 list odtwarzania bez reklam. Słuchaj całej swojej biblioteki, odkrywaj nową muzykę i słuchaj stacji radiowych nadawanych na żywo. Aby uzyskać dostęp do Apple Music, wybierz ikonę Apple Music w programie uruchamiającym aplikacje, zeskanuj kod QR za pomocą urządzenia mobilnego i zaloguj się za pomocą swojego Apple ID.

Uwaga: Aby przesyłać strumieniowo Apple Music przez połączenie komórkowe, wymagana jest subskrypcja Premium Connectivity.

Przesłanki o pojawianiu się Apple Music‌ w Tesli pojawiły się jakiś czas temu na wystawie Tesli w Petersen Automotive Museum w Los Angeles gdzie pojawił się pojazd z zainstalowaną aplikacją ‌Apple Music‌.

Integracja z Apple Music jest funkcją od dawna oczekiwaną przez właścicieli Tesli, a subskrybenci Apple Music, którzy chcą uzyskać ją posiadać w swoich samochodach muszą zainstalować najnowsze oprogramowanie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx