środa, 24 lipca

iSpot_foto 2

1 kwietnia w warszawskiej Arkadii rusza nowy, największy w Polsce, salon iSpot Apple Premium Reseller. Dla tych, którzy chcą więcej na 325 m2 powierzchni ekspozycyjnej dostępnych będzie kilkadziesiąt urządzeń demonstracyjnych. Klienci będą mogli bez ograniczeń zapoznać się i wypróbować najnowsze technologie Apple. Wybrać, spośród szerokiej oferty akcesoriów te, które najbardziej odpowiadają ich indywidualnemu stylowi. Sprawdzić, korzystając z wiedzy i doświadczenia konsultantów iSpot, które innowacje przydadzą się najbardziej w ich codziennym życiu.

„iSpot w Arkadii wyznacza nowy poziom doświadczeń klientów. Przestronność, wystrój wnętrza, dostępność szerokiej gamy produktów, wiedza konsultantów – to wszystko daje ogromny komfort w obcowaniu z nowymi rozwiązaniami i wyborze optymalnych dla siebie” – mówi Tomasz Nawrocki, dyrektor zarządzający SAD Sp.z o.o., właściciela marki iSpot Apple Premium Reseller.

Nowy iSpot w Arkadii to również pierwsza w Polsce Premium Zone – strefa dla wyjątkowych klientów. Tutaj będzie można kupić unikalne produkty najlepszych marek na świecie, a także zobaczyć wybrane nowości jeszcze przed ich premierą. Premium Zone to z jednej strony możliwość obcowania z produktami klasy premium marek takich jak Bang&Olufsen, Devialet, NativeUnion. Z drugiej – udostępnienie w jednym miejscu wielu innowacyjnych technologii, w tym druk 3D, nagrywanie 360 stopni, drony, czy technologie bezprzewodowe. Pojawią się nowości z logo DJI, Fly360, Sonos, Wacom, czy Zortax.

Premium Zone to również miejsce cyklicznych spotkań i warsztatów dla wszystkich osób, które szukają inspiracji i chcą wyzwolić swoją kreatywność.

1-2 kwietnia – wielkie otwarcie

W weekend otwarcia 1-2 kwietnia na odwiedzających czekają liczne atrakcje.
W hallu głównym C.H. Arkadia będzie można obejrzeć wystawę iRetro prezentującą pierwsze modele sprzętów Apple, a najmłodsi będą mogli wziąć udział w futurystycznych warsztatach w specjalnie zaprojektowanej do tego celu przestrzeni. W konkursie do wygrania MacBook, iPhone, iPad i Apple Watch. W tych dniach zaplanowano również specjalną promocję na komputery Mac.

Salon iSpot czynny jest w piątek 1 kwietnia w godz. 12.00 – 22.00, w sobotę 2 kwietnia w godzinach 10.00 – 22.00.

Szczegóły na www.ispotkajmysie.pl

Salon iSpot Apple Premium Reseller mieści się na parterze w sąsiedztwie salonu Foot Locker (wcześniej salon iSpot w Arkadii dostępny był na 1 piętrze).

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
iDanlob
iDanlob
8 lat temu

„iSpot w Arkadii wyznacza nowy poziom doświadczeń klientów. Przestronność, wystrój wnętrza, dostępność szerokiej gamy produktów, wiedza konsultantów” – hmmm jak na razie odwiedzone przeze mnie salony iSpot jak i Cortland dowodzą, że ich pracownicy nie mają zbyt wielkiej wiedzy na temat produktów, które sprzedają.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx