poniedziałek, 20 maja

iOS 9.3.1

Apple wydał właśnie wyczekiwaną aktualizację iOS 9.3.1, która pojawia się nieco tydzień po oficjalnym wydaniu iOS 9.3. Niewielka aktualizacja poprawia problem, o którym w ostatnich dniach było bardzo głośno, a poprzez który wielu użytkowników miało problem z linkami prowadzącymi do stron internetowych.

Dzisiejsze wydanie iOS 9.3.1 jest dostępne jako aktualizacja z poziomu uaktualnień telefonu jak również w iTunes dla wszystkich użytkowników iOS 9.

Krótko po wydaniu iOS 9.3 wielu użytkowników iPhone’a i iPada odkryło, że Safari, Mail, Wiadomości, Notatki i niektóre inne aplikacje preinstalowane oraz inne firm trzecich zawieszają urządzenie po dotknięciu lub długim naciśnięciu w łącze internetowe. Podczas gdy większość użytkowników dotkniętych problemem to użytkownicy iOS 9.3, problem dotknął też klientów wcześniejszych wersji iOS, którzy również narzekali na problem.

Dokładna przyczyna problemu nie została odkryta, ale są spekulacje, że był on związany z funkcją Uniwersalnych Linki. Apple zorientował się w skali problemu i obiecał szybką aktualizację. Dziś ku radości wielu tej obietnicy dotrzymał.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx