poniedziałek, 27 maja

Zaprezentowany wczoraj iPhone SE trzeciej generacji posiada kilka kluczowych nowych funkcji, takich jak chip A15, obsługa 5G, dłuższa żywotność baterii, ulepszenia aparatu i trwalsze szkło. Chociaż jak zawsze Apple o tym nie wspomina, nowy iPhone SE ma również więcej pamięci RAM.

Programista Moritz Sternemann potwierdził, że iPhone SE trzeciej generacji ma 4 GB pamięci RAM, w porównaniu do 3 GB w poprzednim modelu. Te informacje pochodzą z ciągów znaków w wersji Xcode 13.3 Release Candidate, którą firma Apple opublikowała po wtorkowej konferencji.

Ten sam typ ciągów Xcode dokładnie ujawnił ilość pamięci RAM w kilku generacjach iPhone’ów i iPadów. Na przykład te ciągi znaków ujawniły, że szósta generacja iPada mini ma również zwiększone 4 GB pamięci RAM.

Aplikacje do edycji zdjęć i wideo mogą korzystać z dostępu do większej ilości pamięci RAM, ponieważ są w stanie przechowywać więcej warstw przechowywanych w pamięci. Dodatkowa pamięć RAM może również pozwolić większej liczbie aplikacji i stron załadowanych w Safari pozostać aktywnymi w tle.

Nowy iPhone SE będzie dostępny w przedsprzedaży od godziny 14.00 czasu polskiego w piątek, 11 marca. Dostawy do klientów i dostępność w sklepach rozpocznie się w piątek 18 marca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx