sobota, 25 maja

Apple planuje zaprezentować zaktualizowaną wersję iPhone’a SE z 5G i nowego iPada Air na konferencji, która ma się odbyć w marcu, donosi Mark Gurman z Bloomberga. Uważa, że konferencja może obyć się we wtorek 8 marca.

Jak słyszeliśmy już wielokrotnie wcześniej, nowy iPhone SE będzie wyglądał podobnie do wersji z 2020 roku, która jest wzorowana na iPhonie 8, ale będzie wyposażony w szybszy chip z serii A, prawdopodobnie A15, i technologię 5G. Oczekuje się również, że będzie posiadał ulepszony aparat.

iPad Air będzie również wyposażony w zaktualizowany układ z serii A i łączność 5G, ale oczekuje się, że również nie będzie miał większych zmian konstrukcyjnych. Na konferencji może również zostać zaprezentowany jeden komputer Mac z chipem zaprojektowanymi przez Apple, a jak sugerują wcześniejsze plotki najprawdopodobniejszym modelem jest Mac mini. Również w marcu może się pojawić nowa wersja iOS 15.4 powiązana z nowymi urządzeniami.

Marcowa konferencja będzie prawdopodobnie po raz kolejny wyłącznie w formie cyfrowej, podobnie jak wszystkie imprezy Apple odbywające się przez ostatnie dwa lata.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx