środa, 17 lipca

W App Store pojawiła się długo wyczekiwana mobilna wersja gry przeniesionej z komputerów PC Deluxe Ski Jump 2. Choć gra trafiła na telefony Android już ponad rok temu to niestety przez tyle czasu była niedostępna dla użytkowników iPhonów.

Gra Deluxe Ski Jump 2 swoje największe chwile świetności przechodziła w początkach lat 2000 więc pewnie bardziej pamiętać ją będzie pokolenie obecnych 40-latków. Kiedy na ekranach telewizorów skakał Adam Małysz, przed ekranami komputerów siadali jego fani (i nie tylko) aby rownież bić rekordy skoczni. Dlatego też potocznie grę nazywało się po prostu „Małyszem”.

Gra na iOS wygląda identycznie jak ta z komputerów PC. I może to dobrze. W tej grze nigdy nie chodziło o wyszukane grafiki i animacje, a o radość z gry i rywalizacje jaką dawała. W grze pozostało identyczne menu, identyczne dźwięki i cała oprawa gry. I mam nadzieję, że również bez zmian pozostaną emocje jakie jej towarzyszą.

Gra trafia na iPhone’a i iPada gdzie możecie w gronie znajomych rozegrać turniej mierząc się długościami skoków. Choć w wersji na PC sterowanie skoczkiem odbywało się myszką, wersja dotykowa wcale nie odbiega sterowaniem od wersji oryginalnej i jest równie intuicyjna.

Grę można pobrać z App Store za darmo. W grze czasem mogą pojawić się reklamy, a jeśli chcemy się ich pozbyć na zawsze możemy to zrobić za jednorazową opłatą 13,99 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Matt
Matt
2 lat temu

Nostalgia w opór, nigdy nie lubiłem skoków ale ta gra potrafiła przyciągnąć na kilka godzin.

Marcin
Marcin
2 lat temu

Te 13,99 to opłata.. miesięczna? roczna? czy jednorazowa?
A gra – MEGA, pamiętam ją gdy była jeszcze prawdziwym hitem, chętnie pogram 🙂

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx