poniedziałek, 4 marca

Zgodnie z danymi udostępnionymi dziś przez programistę Steve’a Troughtona-Smitha, wyczekiwany odświeżony iPad mini i iPad nowej generacji może obsługiwać Apple Pencil i Smart Keyboard.

Troughton-Smith zagłębił się w najnowszą wersję beta iOS, by poznać szczegóły dotyczące nowych modeli iPada, jednak sam mówi, że wszystkie te informacje powinny być brane z przymrużeniem oka, ponieważ nie jest w 100% pewny co do szczegółów.

Z tego co odkrył, modele iPada o nazwach J210, J211, J217 i J218 występują w dwóch rozmiarach, prawdopodobnie odpowiadając prawdopodobnym modelom iPada mini 5 i odświeżonemu iPadowi szóstej generacji, o którym mówi się, że ma mieć większy, 10-calowy wyświetlacz.

Oba rozmiary tabletów iPada obsługują klawiaturę Smart Keyboard i Apple Pencil, co ma sens, ponieważ Apple udowodnił, że jest gotowy zaoferować wsparcie Apple Pencil w bardziej przystępnych cenach dzięki wprowadzeniu na rynek iPada szóstej generacji.

Wydaje się, że nowe iPady obsługują Touch ID, więc wygląda na to, że ich wygląd będzie podobny do istniejących modeli. Modele iPada Pro używają już Face ID, ale zarówno iPad, jak i nowy iPad mini mogą być pozycjonowane jako tańsze urządzenia, więc spodziewamy się, że Apple będzie trzymać się dalej Touch ID.

Plotki sugerują, że zarówno iPad mini 5 jak i nowy iPad pojawią się na początku 2019 roku. Oznaki ich pojawienia znalazły się w iOS 12.2 i rejestracji w Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej. Od kilku lat Apple organizuje wydarzenie w marcu, więc możliwe, że nowe tablety zobaczymy właśnie wtedy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx