poniedziałek, 27 maja

ElevationLab ogłosił dzisiaj wypuszczenie ElevationHub, unikalnego produktu, który łączy zarządzanie kablami z gniazdem kart SD i portem USB-A 3.0.

ElevationHub mocuje się do zasilacza MacBooka Pro lub MacBooka Air za pomocą dodanego, gumowego paska na rzep, który utrzymuje zwinięty przewód USB-C, a także zapewnia dodatkowe porty, których nie mają już modele MacBooka.

ElevationLab twierdzi, że ElevationHub został zaprojektowany tak, aby „idealnie pasować do geometrii” ładowarek MacBooka USB-C zamieniając je w jedno urządzenie. Działa z opcjonalnymi zasilaczami 30 W, 61 W, 87 W i 96 W firmy Apple, chociaż ładowanie przejściowe jest ograniczone do 61 W.

ElevationHub można kupić samodzielnie lub z przewodem USB-C 3.0 o długości 1,8 m za dodatkową opłatą 10 dolarów. ElevationLab twierdzi, że przewód zapewnia 10-krotnie szybsze przesyłanie danych (5 Gb/s) niż kabel USB-C dostarczany z MacBookiem.

ElevationHub można zamówić w przedsprzedaży na stronie ElevationLab za 49,95 dolarów z dodatkiem plecionego kabla USB-C lub 39,95 dolarów bez niego. Klienci, którzy zamówią urządzenie w przedsprzedaży mogą uzyskać 20-procentowy rabat z kodem promocyjnym TIDY, a zamówienia zostaną wysłane w połowie lipca. Firma oferuje wysyłkę do Polski.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx