wtorek, 27 lutego

Według najnowszego raportu, nadchodzący 27-calowy iMac firmy Apple będzie miał cieńszą konstrukcję zewnętrzną i będzie dostępny w wielu kolorach, tak jak jego 24-calowy odpowiednik.

Od jakiegoś czasu pojawiały się plotki, że większy model iMaca firmy Apple będzie podobny do modelu 24-calowego i wyświetlacza Pro Display XDR, ale wcześniejsze pogłoski sugerowały, że będzie on wyposażony w czarne ramki i ciemniejszy schemat kolorów, aby odróżnić go jako bardziej profesjonalne urządzenie.

Jednak najnowszy raport DigiTimes twierdzi, że Apple zamierza oferować 27-calowy iMac w różnych kolorach, chociaż nie jest jasne, czy oznacza to, że Apple będzie używał tego samego schematu kolorów, co 24-calowy iMac.

Znany z przecieków @dylandkt wcześniej twierdził, że nowy 27-calowy iMac będzie miał wygląd podobny jak 24-calowy iMac, który został wprowadzony w tym roku, ale będzie miał ciemniejszą kolorystykę.

Kiedy Apple ujawnił, że 24-calowy iMac będzie dostępny w różnych kolorach, wielu obserwatorów zauważyło podobieństwo do oryginalnego komputera stacjonarnego all-in-one z 1998 roku, iMaca G3, który również był oferowany w kilku wersjach kolorystycznych w połączeniu z jasnoszarą ramką. Jeśli najnowszy raport jest dokładny, Apple jest w trakcie gruntownej zmiany całej linii komputerów iMac.

Oczekuje się, że nadchodzący, zasilany procesorem Apple Silicon‌ „iMac‌‌ Pro” zostanie wprowadzony na rynek wiosną 2022 roku, być może podczas wiosennej konferencji. Zastąpi obecny 27-calowy komputer „iMac” z procesorem Intel, jeden z ostatnich modeli komputerów Mac, który nadal korzysta z procesorów Intel.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx