piątek, 9 grudnia

Fani Apple czekający na aktualizacje 15-calowego MacBooka Pro i 27-calowego iMaca mogą usłyszeć dobre wieści szybciej niż oczekiwano wynika z dzisiejszych informacji podanych dziś przez  MacG.co. Serwis informuje, że spodziewana aktualizacja obu modeli może nastąpić już w najbliższą środę.

Strona, powołując się na anonimowe źródła, które udzieliły dokładnych informacji w wielu okazjach w przeszłości, nie przewiduje żadnych bliższych szczegółów dotyczących dokładnych specyfikacji i ulepszeń, które mogą trafić do dwóch nowych komputerów. Biorąc pod uwagę, że 13-calowy MacBook Pro został zaktualizowany w marcu o lepszy procesor i grafikę, a także nowy gładzik Touch Force, można śmiało powiedzieć, że nowy, 15-calowy model powinien otrzymać podobne ulepszenia.

Jak zaznacza MacG.co w ostatnich dniach, czas wysyłki 15-calowych MacBook’ow Pro zwiększył się od kilku dni do nawet 2 tygodni, wywołując tym samym spekulacje o ujawnieniu zaktualizowanych modeli podczas WWDC.

Nie jest jasne, jakie dokładnie procesory mogą trafić do nowego MacBook’a Pro, ponieważ z harmonogramu Intela wynikał że chipy Broadwell dla tych komputerów miały się pojawić na przełomie lipca i sierpnia. Intel miał jednak po cichu wypuścić kilka chipów wyższej klasy w rodzinie Broadwell dwa tygodnie temu, co sugeruje, że produkcja w rzeczywistości może się udać przed tym terminem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx