sobota, 15 czerwca

Tim Apple, dyrektor generalny Apple, podzielił się nową wiadomością wideo z aktualizacją stanowiska firmy w obliczu trwającej pandemii.

Cook poinformował, że Apple pozyskał obecnie ponad 20 milionów masek, które są w trakcie przekazywania dla pracowników służby zdrowia na całym świecie. Apple współpracuje z rządami, aby zapewnić, że maski są przekazywane do najbardziej potrzebujących miejsc.

Cook dodał, że zespoły projektowe, inżynierskie, operacyjne i zajmujące się pakowaniem w Apple współpracują z dostawcami przy projektowaniu, produkcji i wysyłce osłon twarzy dla pracowników medycznych. Apple planuje podarować milion osłon twarzy do końca tego tygodnia, a następnie dodatkowy milion tygodniowo. Cook powiedział, że montaż takiej przyłbicy twarzy zajmuje mniej niż dwie minuty.

Regulowane osłony twarzy można spakować na płasko, dzięki czemu w każdym pudełku znajdzie się 100 sztuk. Przesyłki początkowo trafią do placówek medycznych w Stanach Zjednoczonych, ale Apple planuje później rozszerzyć dystrybucję na cały świat.

 


 

Apple niedawno dostarczył pierwszą partię osłon twarzy do placówek medycznych Kaiser w dolinie Santa Clara i stwierdził, że opinie na ich temat są bardzo pozytywne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 lat temu

[…] Oprócz debiutu swojego narzędzia trendów mobilności, firma Apple podkreśliła także niektóre inne wysiłki, które poczyniła w walce z COVID-19, takie jak pozyskiwanie i przekazywanie ponad 30 milionów masek na twarz oraz tworzenie i projektowanie osłon twarzy. […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx