środa, 1 lutego

Firma Google rozesłała oficjalne zaproszenia dla mediów na wydarzenie „Made by Google”, które odbędzie się w Nowym Jorku we wtorek, 9 października. Podczas tego wydarzenia Google prawdopodobnie zaprezentuje swoje smartfony Google Pixel 3 i Pixel 3 XL, które będą konkurować z trzema nowymi iPhone’ami, które firma Apple ma zaprezentować w przyszłym tygodniu.

Szczegóły dotyczące telefonów Pixel 3 i Pixel 3 XL wyciekły już jakiś czas temu dzięki wielu zdjęciom, które pojawiły się od rosyjskich blogerów. 6,2-calowy Pixel 3 XL będzie wyposażony w głębokie wycięcia w ekranie w stylu iPhone’a X, które były przedmiotem żartów w internecie od czasu, gdy pojawiły się pierwsze zdjęcia. Wygląda jednak na to, że mniejszy, 5,5-calowy Pixel 3 będzie pozbawiony tych wycięć.

W obu urządzeniach dostępne będzie bezprzewodowe ładowanie dzięki szklanej obudowie, a oba smartfony będą wyposażone w tylne kamery z pojedynczym obiektywem i dwie przednie kamery. Z tyłu każdego urządzenia znajduje się czujnik odcisków palców. Wygląda również na to, że Pixel 3 nie będzie wyposażony w gniazdo słuchawkowe, a tylko złącze USC-C służące do ładowania i podłączenia słuchawek poprzez przejściówkę.

W ubiegłych latach Google zaprezentował wiele innych produktów podczas jesiennej konferencji, więc prawdopodobnie i teraz pokaże inne urządzenia poza Pixel 3 i Pixel 3 XL.

Apple zaprezentuje swoją nową linię smartfonów przed Google, bo już w środę, 12 września. Pogłoski sugerują, że możemy spodziewać się 5,8-calowego iPhone’a OLED XS, 6,5-calowego iPhone’a OLED XS Max i tańszego, 6.1- calowego iPhone’a z wyświetlaczem LCD.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx