sobota, 25 czerwca

Apple Music wprowadza nowe listy przebojów dla rynków regionalnych i globalnych – informuje Rolling Stone. Od teraz serwis muzyczny oferuje 116 rankingów „Codzienne Top 100”, które wyświetlają najczęściej strumieniowane utwory w Apple Music.

Rankingi, które są odświeżane codziennie o 12:00 czasu pacyficznego, są dostępne dla każdego kraju, w którym dostępne jest Apple Music, a ponadto istnieje jeden globalny ranking, który gromadzi najlepsze piosenki na całym świecie.

Zarządzający serwisem Apple Music zademonstrowali nową funkcję dla Rolling Stone, z nowymi rankingami umieszczonymi pod zakładką „Przeglądaj” z wyglądem podobnym do list odtwarzania lub albumów.

Usługa Apple Music poprzednio zawierała sekcję Top Charts w zakładce „Przeglądaj” aplikacji, ale była ograniczona do wybranej liczby utworów, list odtwarzania, albumów i filmów bez podziału według kraju.

Codzienne top 100 jest już dostępne dla użytkowników w Polsce i pojawia się on samodzielnie bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx