sobota, 20 kwietnia

Apple ogłosił dzisiaj specjalną edycję „Pride Edition” plecionej opaski Solo i opaski sportowej Nike do zegarka Apple Watch, a także nową tarczę zegarka Pride.

Pleciona opaska Solo w wersji Pride łączy oryginalne kolory tęczy z kolorami różnych flag Pride. Podobnie jak inne plecione opaski do zegarka Apple Watch pasek jest wykonany z rozciągliwej przędzy z recyklingu przeplatanej silikonowymi nitkami, zaprojektowanej z myślą o wyjątkowym komforcie bez sprzączek i zapięć i jest dostępny w 12 rozmiarach.

Opaska sportowa Nike Pride Edition prezentuje sześć kolorów oryginalnej tęczy i jest wyposażona w odblaskową przędzę, która poprawia widoczność użytkowników ćwiczącym na świeżym powietrzu w nocy. Podobnie jak inne paski Nike Sport Loop Apple Watch, projekt koncentruje się na trwałości i możliwości regulacji.

Nowe opaski Pride Edition można zamawiać już dziś w sklepie internetowym Apple oraz w aplikacji Apple Store. Będą one dostępne w sklepach detalicznych od 25 maja. Pleciona opaska Solo Pride Edition kosztuje 449 złotych, a opaska sportowa Nike Pride Edition jest dostępna w cenie 199 złotych czyli tyle samo co standardowe paski z tych serii.

Nowe paski do Apple Watch będą uzupełnione specjalnie pasującą tarczą zegarka. Po obróceniu cyfrowej korony lub podniesieniu nadgarstka, nici na tarczy zegarka przewijają się w nieskończoność. Według Apple tarcza zegarka Pride pojawi się wkrótce w ramach aktualizacji oprogramowania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx