wtorek, 27 lutego

Dla tych, którzy czekają na nowe modele MacBooka Pro, projektant Antonio De Rosa stworzył piękną koncepcję 16-calowego MacBooka Pro M1X na podstawie ostatnich przecieków i plotek.

Żadnych kompromisów dla Twoich wysokich standardów produktywności. Całkowicie nowy 16-calowy MacBook Pro na nowo definiuje granice mobilnego przetwarzania danych. Nowy procesor M1X zapewnia moc potrzebną do wykonania pracy w mgnieniu oka. Jego płaska konstrukcja podkreśla mobilność, a bateria o bardzo dużej pojemności nigdy Cię nie zawiedzie. A jeśli goni cię długi dzień i noc, USB-C MagSafe szybko się naładuje.

Mówi się, że nowy Macbook Pro będzie wyposażony w 10-rdzeniowy procesor, do 32 rdzeni graficznych i do 64 GB pamięci RAM. Oczekuje się również, że posiadać wyświetlacz mini-LED, bardziej płaski wygląd i pojawić się w wielu kolorach.

Spójrz na te kilka zdjęć koncepcyjnych poniżej, a jak będzie Wam mało przejdźcie do pełnej galerii autora. Zgodnie ze słowami Jona Prossera, nowe MacBooki Pro mogą zadebiutować nawet podczas WWDC 2021, a ta rozpocznie się już 7 czerwca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx