piątek, 2 grudnia

Czy śledzicie wszystkie plotki i oszczędzacie pieniądze na nowego MacBooka Pro lub iMaca? Cóż, wygląda na to, że może nie trzeba będzie już tak długo czekać, bo jak wynika z dwóch opublikowanych dziś rano raportów nowe modele mają się pojawić już w najbliższym czasie.

Pierwszy raport pochodzi z kontrowersyjnego i sporadycznie niezawodnego, tajwańskiego serwisu DigiTimes, który twierdzi, że nowe wersje iMaca z antyrefleksyjnym szklanym ekranem, będą dostępne nie wcześniej jak w czerwcu.

Jeśli chodzi o nowe MacBooki Pro to zarówno termin, jak i wszystkie wcześniejsze pogłoski (cieńszy rozmiar, wygląd podobny do linii Air, brak napędu optycznego) są potrzymywane na ten miesiąc lub początek maja, a teraz serwis How To Arena mówi, że procesory potrzebne do nowych 15-calowych urządzeń będą dostępne 29 kwietnia.

I ta data wydaje się być prawdopodobnym terminem odświeżonej linii MacBook’ów Pro, zwłaszcza, że ​​wielu resellerów i sprzedawców już teraz informuje o ograniczonych zapasach lub braku na stanie 15-calowych MacBook’ów Pro.

Innymi słowy, warto jeszcze trochę poczekać.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx