piątek, 3 grudnia

Nowe znaleziska w wersji beta watchOS 6 sugerują, że Apple planuje wprowadzić nowe ceramiczne i tytanowe modele Apple Watch już w przyszłym miesiącu.

Odkryte przez iHelpBR zasoby należą do początkowej animacji ekranu konfiguracji Apple Watch, która przypomina tylną konstrukcję zegarka pokazując typ modelu i słowa „Designed by Apple in California”.

Znalezione screeny oprogramowania wyraźnie odnoszą się do 44 mm tytanowej obudowy i 44 mm ceramicznej obudowy. iHelpBR znalazł również analogiczne screeny dla modelu Apple Watch wielkości 40 mm.

W lutym szanowany analityk Apple, Ming-Chi Kuo, przewidywał, że Apple wprowadzi „nową, ceramiczną obudowę” do swojej oferty Apple Watch, a dzisiejsze odkrycia wydają się potwierdzać to twierdzenie.

Apple wprowadził wraz z Apple Watch Series 2 modele „Edition”, które były wykonane z ceramiki. Ceny rozpoczynały się wtedy od 1 299 dolarów, a firma oferowała je nadal wraz z pojawieniem się zegarków Apple z serii 3. Apple zaprzestał sprzedaż modeli Edition wraz z pojawieniem się serii 4 Apple Watch się w zeszłym roku.

Obecne modele zegarków Apple Watch mają ceramiczny tył, ale dzisiejsze screeny wskazują, że Apple ponownie wprowadzi nowe, wysokiej klasy modele ceramiczne w 2019 roku. Wygląda na to, że możemy spodziewać się również zupełnie nowego modelu z tytanu – materiału, który być może obecnie sprzyja Apple po pracy nad właśnie wydaną tytanową kartą Apple Card.

Nie jest jasne, czy tytanowa obudowa zastąpi stal nierdzewną, czy stanie się dodatkową opcją. Innym pytaniem bez odpowiedzi jest to, czy materiały te będą dostępne wyłącznie dla nowego zegarka Apple Watch Series 5, czy też będą oferowane jako dodatkowe opcje materiałowe dla istniejących modeli.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nową linię iPhone’ów już 10 września, a nowe modele Apple Watch będą prawdopodobnie zaprezentowane podczas tego samego wydarzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
1 rok temu

[…] Wrześniowa konferencja Apple również często obejmuje prezentację nowych zegarków Apple Watch i chociaż wygląda na to, że nie zobaczymy wielu aktualizacji zegarka w tym roku, istnieją przesłanki związane z nowymi modelami ceramicznymi i tytanowymi. […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x