sobota, 20 kwietnia

Sprzedaż AirPods Max drugiej generacji i bardziej przystępnych cenowo słuchawek AirPods prawdopodobnie rozpocznie się w drugiej połowie 2024 roku lub w pierwszej połowie 2025 roku wynika z informacji podanych przez analityka łańcucha dostaw Apple, Ming-Chi Kuo.

W dzisiejszej serii tweetów Kuo informuje, że Apple stara się uzyskać cenę 99 dolarów za bardziej przystępne standardowe słuchawki AirPods. Mogłoby to się przełożyć na polską cenę 599 złotych. Dla porównania, obecnie najtańsze AirPods drugiej generacji kosztują w USA 129 dolarów (w Polsce 799 złotych), podczas gdy AirPods trzeciej generacji kosztują 169 dolarów (1049 złotych). To już drugi raz, kiedy pojawiają się plotki o tańszych słuchawkach AirPods w ciągu ostatnich tygodni po prognozie analityka Jeffa Pu.

Kuo nie podał żadnych dodatkowych szczegółów na temat nowych AirPods Max. Wysokiej jakości słuchawki nauszne Apple z redukcją szumów zostały po raz pierwszy wprowadzone na rynek w grudniu 2020 roku w cenie 3099 złotych. Nowe funkcje, które miałyby sens dla nowej generacji tych słuchawek to port USB-C zamiast Lightning, ulepszona redukcja szumów, dłuższa żywotność baterii, nowe opcje kolorów, układ U1 do precyzyjnego wyszukiwania w aplikacji Znajdź i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx