piątek, 29 września

Pewnie nie raz upadł Wam iPhone na twardą powierzchnię. Oczywiście nikomu tego nie życzymy, ale niestety często kończy się to rozbitym wyświetlaczem. To z kolei najczęściej jest związane z kosztowną naprawą. W Polsce jak na razie nie możemy dokupić sobie usługi Apple Care dla iPhone’a czy iPada, która w jakimś stopniu ubezpieczała by nasze urządzenia od przykrych wypadków.

Lecz może i na to jest rozwiązanie, bo właśnie wpadła nam w ręce informacja o nowej folii ochronnej na wyświetlacze, która może wchłonąć duże ilości obrażeń pozostawiając ekran urządzenia nie naruszonym.

Obejrzyjcie krótki filmik demonstrujący jej właściwości, w którym ekran iPhone’a przetrwa uderzenie młotkiem:

Robi wrażenie, prawda? Nigdy nie rozbijałem migdałów na swoim iPhone’ie, ale dobrze wiedzieć, że teraz można używać iPada jako deski do krojenia. Sekretem ultra-ochronnych folii ekranowych firmy Buff Lab jest to, że składają się one z czterech warstw, które ograniczają skutki uderzenia, pochłaniając go, a następnie rozpraszając wstrząs po całej powierzchni urządzenia tak, że nie jest ono skoncentrowane w jednym małym miejscu na ekranie. Buff Labs nie sprzedaje swoich folii bezpośrednio przez swoją stronę, ale można je znaleźć w wybranych sklepach online oraz na eBayu w cenie od 20 dolarów do 30 dolarów za sztukę.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx