wtorek, 18 czerwca

Po dzisiejszym wydaniu Safari 6, nastąpiło pewne zaniepokojenie o los Safari dla Windows. Strona pobierania plików Safari, która wcześniej pozwalała użytkownikom na pobranie wersji dla systemów Mac i Windows teraz przekierowuje do strony głównej Safari podkreślając, że Safari 6 przeznaczone jest na komputery Mac, bez wzmianki o Safari dla Windows.

Safari dla Windows nie został uaktualniony do wersji 6, a tym samym nie otrzymał wielu nowych funkcji przeznaczonych dla Mac’ów w tym wydaniu. Jednak wydaje się, że Apple planuje kontynuować ofertę Safari dla Windows. Wcześniej na stronach pomocy technicznej Apple podsumował dostępną wersję Mac i Windows umieszczając link do pobrania. Czy to oznacza, że Apple wstrzymał rozwój przeglądarki dla Windowsa?

Safari dla Windows w wersji 5.1.7 został wydany wraz z OS X 10.7.4 na początku maja. Oprogramowanie dla Windows nie jest wyraźnie priorytetem dla Apple, o czym świadczy usunięcie wszystkich wzmianek o opcji Windows z głównych stron produktu Safari. Niejasne jest jednak, czy Apple ma plany wprowadzenia dodatkowych aktualizacji funkcji do tej przeglądarki dla konkurencyjnego systemu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx