niedziela, 22 maja

Apple poinformował pracowników salonów detalicznych, że będzie zastępował niektóre naprawy zegarków Apple Watch Series 3 będą zastępowane modelami Apple Watch Series 4, ze względu na niski poziom zapasów starszego modelu. Notatka, dostarczana również do autoryzowanych serwisów Apple, została zauważona przez 9to5Mac.

Teraz klienci poszukujący naprawy lub wymiany stalowych Apple Watch Series 3 z GPS i łącznością komórkową mogą zamiast tego otrzymać model ze stali nierdzewnej serii 4 z GPS i łącznością komórkową. Mówi się, że wymiana dotyczy sklepów detalicznych Apple i autoryzowanych serwisów Apple na całym świecie, ale obecnie nie jest jasne, czy aktualizacje do serii 4 są trwałym rozwiązaniem niedoborów serii 3.

Dzisiejsza informacja, jest kolejnym przykładem kiedy to firma Apple realizuje naprawy starszych modeli Apple Watch wymieniając je na nowsze. Rozpoczęło się to w styczniu, kiedy firma ogłosiła, że niektóre zegarki Apple pierwszej generacji i Apple Watch Series 1 mogą zakwalifikować się na wymianę na serię 2 ze względu na ograniczenia w dostawie części do starszych modeli. Następnie w maju, firma Apple potwierdziła, że naprawy niektórych modeli Apple Watch Series 2 zostaną zrealizowane przez wymianę na odpowiednik serii 3 z powodu tymczasowych braków nieokreślonych części serii 2.

Jak zwykle nie ma gwarancji, że wszystkie serwisy potwierdzą istnienie tej polityki wewnętrznej, zwłaszcza, że nie ma ostatecznej daty zakończenia, więc jej przebieg może się różnić.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x