wtorek, 16 sierpnia

Apple udostępnił dziś drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.4 dla deweloperów i taką samą dla publicznych beta testerów. Aktualizacja pojawia się prawie tydzień po wypuszczeniu pierwszej wersji beta iOS 12.4, oraz dwa tygodnie po wydaniu iOS 12.3, głównej aktualizacji, która wprowadziła w Polsce aplikację TV.

Zarejestrowani testerzy beta mogą pobrać nową wersję beta systemu iOS 12.4 z poziomu uaktualnień systemu iOS mając zainstalowany odpowiedni profil konfiguracji.

W pierwszej wersji beta systemu iOS 12.4 nie wykryto żadnych nowych funkcji, więc nie do końca wiadomo, co pojawi się w aktualizacji. Jako ważniejsza aktualizacja 12.x, możliwe, że aktualizacja koncentruje się na funkcji, która nie jest jeszcze dostępna – na karcie Apple Card.

Apple planuje wydanie Apple Card latem, więc iOS 12.4 może być aktualizacją, która przygotowuje system operacyjny iOS do tego uruchomienia, dodając ukryte funkcje, które zostaną odblokowane, gdy aktualizacja stanie się dostępna publicznie.

Jeśli znajdziemy nowe funkcje w drugiej wersji beta systemu iOS 12.4, zaktualizujemy ten post.

iOS 12.4 może być jedną z ostatnich aktualizacji systemu operacyjnego iOS 12 ponieważ Apple już pracuje nad iOS 13, który ma zostać zaprezentowany podczas WWDC w czerwcu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx