sobota, 3 czerwca

Jak informuje Engadget, Netflix testuje nową funkcję „obrazu w obrazie”, która będzie dawać możliwość użytkownikom korzystającym z serwisu na komputerze na oglądanie swojego ulubionego filmu czy serialu w małym, pływającym okienku, które unosi się nad innymi aplikacjami.

Wyskakujący odtwarzacz umożliwia użytkownikom kliknięcie małej ikony u dołu ekranu. Po pojawieniu się wyskakującego okna można zmienić jego rozmiar i umieścić w dowolnym miejscu na ekranie komputera.

Odtwarzacz w oknie został zaprojektowany tak, aby pozostawać na wierzchu wszystkiego, co robi się na komputerze i można go zamknąć, klikając X w odtwarzaczu, wybierając Wróć do Przeglądrki lub zamykając zakładkę Netflixa. Obecnie w wyskakującym okienku nie są obsługiwane napisy.

Netflix wydaje się testować tę funkcję z ograniczoną liczbą użytkowników, a firma nie ogłosiła jeszcze tej funkcji. Netflix potwierdził Engadget, że wyskakujący odtwarzacz jest „tylko testem”, więc nie jest jasne, kiedy Netflix wprowadzi go dla wszystkich użytkowników.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx