poniedziałek, 4 marca

Według Marka Gurmana z Bloomberga Netflix nie planuje wypuszczenia swojej aplikacji na nadchodzący zestaw Apple Vision Pro. Zamiast tego usługa przesyłania strumieniowego będzie dostępna za pośrednictwem przeglądarki Safari i innych przeglądarek internetowych w goglach Apple.

„Nasi członkowie będą mogli korzystać z serwisu Netflix w przeglądarce internetowej na urządzeniu Vision Pro w podobny sposób, w jaki nasi członkowie mogą korzystać z serwisu Netflix na komputerach Mac” – powiedział Gurmanowi rzecznik Netflix.

W newsletterze Power On z lipca 2023 roku Gurman powiedział, że Netflix „pozwoli na uruchamianie aplikacji z iPada na zestawie Vision Pro w niezmienionej postaci”, ale teraz twierdzi, że usługa przesyłania strumieniowego nie będzie oferować żadnej aplikacji na Vision Pro w momencie premiery. Apple ułatwia programistom przenoszenie aplikacji z iPadOS do systemu VisionOS. W momencie premiery w sklepie App Store Vision Pro będzie dostępnych ponad milion aplikacji, ale Netflix najwyraźniej zrezygnował z tej opcji.

Apple ogłosił niedawno, że różne aplikacje streamingowe i sportowe będą dostępne w momencie premiery na Vision Pro, w tym Disney+, Discovery+, HBO Max, Amazon Prime Video, MLB i inne. W aplikacji Apple TV dostępna jest także MLS Season Pass dla fanów piłki nożnej.

Przedsprzedaż Vision Pro rozpocznie się w Stanach Zjednoczonych już w piątek, a do oficjalnej sprzedaży trafi 2 lutego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx