sobota, 23 września

Jednym z głównych powodów, dla których wielu użytkowników nie korzysta z etui na swoim iPhone’ie 5 jest to, że iPhone 5 jest tak elegancki i sam w sobie dobrze wyglądający, że zwykłe etui zazwyczaj tylko psuje jego wygląd. Ale nie Neo Hybrid firmy Spigen, które nie tylko dobrze wygląda, ale za sprawą eleganckiego designu ale także doskonale chroni nasze urządzenie. 

Dostępne w pięciu wyrazistych kolorach Neo Hybrid łączy termoplastyczny elastomer poliuretanowy (TPU) z poliwęglanem będąc zarówno wytrzymałym jak i absorbującym uderzenie. Konstrukcja zrobiona jest tak, że wygląda jak rozciągnięty bardzo cienki bumper wokół krawędzi iPhone’a.

Etui będzie prawdopodobnie najlepiej wyglądać na czarnym iPhone’ie 5, gdyż tył etui z TPU jest czarny, a więc doda tylko dodatkowe zabezpieczenie dla iPhone’a nie zmieniając jego koloru, a zarazem zindywidualizuje go poprzez kolorową otoczkę. Ale tak czy inaczej jest to elegancka, delikatna (ale tylko z wyglądu) obudowa dająca dostęp do wszystkich funkcji, których potrzebujemy w telefonie.

Cena tego etui to niecałe 30 dolarów i jeśli nie znajdziecie go w sklepach to możecie zamówić bezpośrednio ze sklepu internetowego, który oferuje międzynarodową wysyłkę.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx